Knivar med porfyrskaft

400808

KNIVAR, 2 st., 1800-tal, skaft i porfyr, bladen märkta L.F. Ståhlberg, Stålfors, längd ca 22,5 cm

smärre nagg

Diverse

Knivar med porfyrskaft

Budhistorik (36 bud)
2703141
4 600
2703143
4 400
2703141
4 200
2703140
2703139
3 800

Slutpris SEK:
4 600
441 EUR, 518 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.