Bord stolar

400803

BORD med låda i sargen, STOLAR, 2 st., furu, 18/1900-tal, bordets höjd ca 71, 76x42, sitthöjd 42 cm

Slitage, smärre skador, en stol med förvaring

Rum 21

Bord stolar

Budhistorik (3 bud)

2702089
2693727
2693727

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.