Slagbord barockstil

400798

SLAGBORD, ek, 1900-talets andra hälft, barockstil, höjd ca 74, 174x90 cm

Bruksslitage

Rum 4

Slagbord barockstil

Budhistorik (17 bud)
2692641
1 400
2701859
1 300
2692641
2701854
2692641

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.