Soffbord Butlers tray

400796

SOFFBORD, "Butlers tray", mahognyfaner, 1900-talets andra hälft, höjd ca 55, 128x82 cm

Slitage, fast skiva

Rum 22

Soffbord Butlers tray

Budhistorik (9 bud)
2702309
650
2702148
600
2700259
550
2699538
500
2700257
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.