Nils Strinning String

400789

BOKHYLLESEKTION, "String", design Nils Strinning, 1950-tal, bestående av 6 hyllplan, längd ca 78 cm

Slitage

Hylla 4

Nils Strinning String

Budhistorik (8 bud)
2701874
1 300
2701561
2701872
2701561
2696645
450

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.