Nils Strinning String

400785

BOKHYLLESEKTION, "String", design Nils Strinning, 1950-tal, bestående av 7 hyllplan, längd ca 39-78 cm

Slitage

Hylla 4

Nils Strinning String

Budhistorik (4 bud)

2702600
2702599
900
2702598
750
2693235
700

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.