Grythyttan trädgårdsbord

400773

GRYTHYTTAN, trädgårdsbord, 1900-talets slut, höjd ca 71, 160x90 cm

Slitage, fläckar

Möbler, Diverse

Grythyttan trädgårdsbord

Budhistorik (21 bud)
2702883
3 600
2702940
3 400
2702883
3 200
2702238
2702238

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.