Soffa art deco

400771

SOFFA, 1930-/40-tal, art déco, textilklädsel, svängd form, längd ca 215 cm

Slitage och repor

Soffa art deco

Budhistorik (1 bud)

2692184
2016-08-18 23:07:25

2016-08-25 kl 16:40
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.