Bruna Poloni stilleben oljemålning

400766

BRUNA POLONI, stilleben, signerad och daterad B.Poloni, Rio 1962, olja på duk, ca 52x70 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (1 bud)

2700461
2016-08-24 22:15:51

2016-08-25 kl 10:20
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.