Carl Hallström oljemålning

400763

CARL HALLSTRÖM (1850-1929): Skymmningslandskap, signerad C. Hallström, olja på duk, ca 50x77 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Carl Hallström oljemålning

Budhistorik (3 bud)

2701419
2701171
2691182

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.