Taklampa

400761

TAKLAMPA, mässing samt plåt, 1900-talets första hälft, för 7 ljuspunkter, dekor i form av växtslingor, höjd ca 90 cm

Slitage, skador

Belysning, Taklampor

Rum 15

Taklampa

Budhistorik (16 bud)
2704410
1 300
2704408
2704404
2704402
2704400
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.