Vagnslykta mässing

400760

VAGNSLYKTA, mässing, 1900-talets första hälft, elektrifierad, krön med dekor i form av fågel, höjd ca 67 cm

Slitage, klippt el

Ändringar/tillägg
Väggfäste medföljer

Diverse, Belysning

Hylla 5

Vagnslykta mässing

Budhistorik (9 bud)
2704103
900
2704094
850
2704090
2704086
750
2703648
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.