Einar Jolin litografi

400752

EINAR JOLIN (1890-1976): Stockholmsmotiv, signerad och numrerad 21/360, litografi, tryckytans mått ca 44x55 cm

Fack 15

Einar Jolin litografi
Budhistorik (17 bud)
2700373
2700205
2691253
950
2700204
950
2691253
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.