Gustav Rudberg oljemålning

400741

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Hamn och backafall Hven, signerad Rudberg, påskrift på spännram, olja på duk, ca 41x78 cm

Rum 14

Gustav Rudberg oljemålning

Budhistorik (4 bud)

2696861
4 600
2692008
2692007
3 600
2691211

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.