Satsbord i teak

400739

SATSBORD, 3 delar, teak, 1960-tal, det största bordet höjd ca 52, 40x55 cm

Ytslitage

Rum 7

Satsbord i teak

Budhistorik (36 bud)
2702377
2701818
2 800
2702376
2 800
2701818
2 600
2701692
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.