Octandria rölakan matta

400737

SVENSK HEMSLÖJD, "Octandria", röllakanmatta, 1950-tal, ca 123x173 cm

Senare fransar, slitage fläckar

Mattor/Textilier

Octandria rölakan matta
Budhistorik (7 bud)
2695223
2 800
2700670
2 800
2695223
1 700
2698415
1 600
2695223

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.