Spegel Johan Åkerblad

400730

JOHAN ÅKERBLAD, spegel, gustaviansk, märkt IÅ samt Stockholms hallstämpel 1787, förgylld, höjd ca 149x73 cm

Överstycke saknas, senare glas, slitage

Speglar

Rum 22

Spegel Johan Åkerblad

Budhistorik (8 bud)
2703087
6 000
2703086
5 800
2703084
5 600
2703082
5 400
2703081
5 200

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.