Soffa 1800-tal

400727

SOFFA, furu, 1800-tal, stoppad sits med rutig textilklädsel, längd ca 130 cm, sitthöjd 50 cm

Slitage. Renoverad och kompletterad.

Rum 19

Soffa 1800-tal

Budhistorik (24 bud)
2702766
4 800
2702629
4 600
2702765
4 600
2702629
4 400
2702764
4 200

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.