Spegel gustaviansk

400723

SPEGEL, gustaviansk, förgylld, höjd ca 116x63 cm

Saknar överstycke, senare glas, slitage

Speglar

Rum 22

Spegel gustaviansk
Budhistorik (8 bud)
2701552
2701386
2701308
1 700
2700952
1 600
2700447

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.