Soffa, 1940-tal

400715

SOFFA, 1940-tal, ljus plysch med raka ben i betsat trä, lös sittplymå, sitthöjd ca 45, 200x84 cm

Smärre slitage, stoppning i gott skick

Soffa, 1940-tal

Budhistorik (5 bud)
2696650
2703089
3 800
2696650
2692936
2692287

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.