Bokhylla björk

400710

BOKHYLLA, bonad bok, 1900-talets första hälft, höjd ca 75, 154x29,5 cm

Bruksslitage

Rum 21

Bokhylla björk

Budhistorik (24 bud)
2702375
3 800
2702374
3 600
2702373
3 400
2702372
3 200
2702371

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.