Fåtölj 1900-talets mitt

400707

FÅTÖLJ, 1900-talets mitt, armstöd i trä, sitthöjd ca 37 cm

Bruksslitage

Rum 2

Fåtölj 1900-talets mitt

Budhistorik (4 bud)

2700476
500
2700307
450
2700307
2692397

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.