Sekretär Gemla

400703

SEKRETÄR, 1900-talets början, stämplad Gemla fabriker AB, vitmålad, 2 lådor samt 6 lådor i inredningen, höjd ca 98, 90,5x49,5 cm, nyckel finns

Senare bemålad

Rum 4

Sekretär Gemla

Budhistorik (14 bud)
2701693
2701689
2694875
2701686
2694875
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.