Skänk 1800-tal

400697

SKÄNK, 1800-talets slut, gustaviansk stil, vitmålad, 2 lådor i sargen, höjd ca 104,5, 106x51 cm, nyckel finns

senare bemålad, omarbetad

Rum 11

Skänk 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
2700818
3 600
2700092
3 400
2700082
3 200
2699249
2700081

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.