Ljuskrona

400693

LJUSKRONA, mässing, 1940-tal, fem ljusarmar, elektrifierad, höjd ca 98 cm

Visst slitage

Belysning, Ljuskronor

Ljuskrona

Budhistorik (4 bud)

2700887
900
2700886
2700885
650
2692032

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.