Anita Hansson Brusewitz skulptur

400675

ANITA BRUSEWITZ HANSSON (född 1927): "Mor och Barn II", signerad och daterad undertill Anita Hansson Brusewitz, 31. Mor och Barn II, bränd i lera, terracotta, höjd inkl träsockel ca 11,5 cm

Konst, Skulpturer

Budhistorik (6 bud)
2701404
750
2697029
700
2697029
450
2694895
2697028

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.