Lars Rolf ur Tore A Jonassons samling

400664

LARS ROLF (1923-2001): Vattenspeglingar, monogramsignerad och daterad LR 54, olja på duk, ca 32x60 cm

Proveniens: ur Tore A Jonassons samling

Budhistorik (23 bud)
2697774
6 400
2697779
6 200
2697774
4 400
2697778
4 200
2697774
3 400

Slutpris SEK:
6 400
613 EUR, 720 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.