Lars Rolf ur Tore A Jonassons samling

400663

LARS ROLF (1923-2001): Böljande hav, monogramsignerad och daterad LR 54, collage, ca 69x99 cm

Proveniens: ur Tore A Jonassons samling

Rum 5

Budhistorik (1 bud)

2691518
2016-08-18 13:23:43

2016-08-23 kl 10:05
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.