Golvlampor

400660

GOLVLAMPOR, 1 par, 1960-tal, tillverkning Falkenberg, ställbara, utförda i mässing och gjutjärn, höjd ca 125 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage.

Belysning, Golvlampor

Rum 15

Golvlampor

Budhistorik (11 bud)
2698577
2 400
2691470
2698565
2691470
2698564
1 900

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:
2 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.