Olle Hjortzberg akvarell

400648

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Sydländsk by, signerad och daterad Olle Hjortzberg 59, akvarell, ca 26x38 cm

Fack 28

Olle Hjortzberg akvarell

Budhistorik (10 bud)
2697532
3 200
2697531
2697530
2 800
2697526
2 600
2697525
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.