Vilstol 1970-tal

400643

VILSTOL, lackerat stålrör, 1970-tal, fällbar rygg, sitthöjd ca 42 cm

Armlän med vissa skador

Rum 12

Vilstol 1970-tal

Budhistorik (1 bud)

2698434
2016-08-23 19:03:36

2016-08-23 kl 19:06
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.