Skänk furu 1800-tal

400641

SKÄNK, furu, 1800-tal, spegeldörrar med 2 lådor samt bakomliggande hyllinredning, höjd ca 104, 109x49 cm, nyckel finns

Slitage, beslag till låset saknas

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid utlämningen

Rum 14

Skänk furu 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
2701149
2701147
2701146
2699498
500
2696876

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.