Per Julius akvarell

400633

PER JULIUS (född 1951) Fjällandskap, signerad P. Julius, akvarell, ca 32x44 cm

Fack 20

Per Julius akvarell

Budhistorik (22 bud)
2698699
4 200
2698690
2698697
3 800
2698690
3 600
2698666
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.