Angelica Wiik färglitografi

400632

ANGELICA WIIK (född 1960): "Hjärter dam", signerad Angelica Wiik, 26/290, färglitografi, ca 61x39 cm

Oramad

Rum 9

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (8 bud)
2698095
2696320
2691861
950
2691861
500
2692064
450

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.