Angelica Wiik färglitografi

400631

ANGELICA WIIK (född 1960): "Monika Z", signerad Angelica Wiik, 235/290, färglitografi med glitter, ca 61x42 cm

Oramad

Rum 9

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (26 bud)
2708844
2699686
2708843
1 900
2699686
1 800
2702836
1 700

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.