Panas skulpturer Nepal

400626

RÖKELSEKAR/SKULPTURER, "Panas", 1 par, 1800-tal, Nepal, metall, höjd 46 cm

Bruksslitage

Orientaliskt, Skulptur

Monter 14

Panas skulpturer Nepal

Budhistorik (8 bud)
2697834
1 400
2697459
1 300
2697832
2697459
2696404

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.