Magnus Creutz oljemålning

400615

MAGNUS CREUTZ (1909-1989):Kvinnoporträtt, signerad Creutz, olja på duk, 35x31 cm

Fack 4

Magnus Creutz oljemålning

Budhistorik (13 bud)
2698118
950
2695188
900
2698117
850
2695188
2698116
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.