Sängbord

400606

SÄNGBORD, 1 par, fanerade i lövträ, samtida, höjd ca 62, 40x45 cm

bruksslitage

Rum 11

Sängbord

Budhistorik (20 bud)
2701458
2701452
2701440
2701433
950
2701436
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.