Byrå gustaviansk stil

400574

BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, mahogny med mässingsbeslag, tre lådor, höjd ca 70, 80x40 cm

Visst slitage

Rum 5

Byrå gustaviansk stil

Budhistorik (4 bud)

2697922
2696697
750
2696247
650
2689117
500

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.