Byrå

400570

BYRÅ i senbarock och rokokostil 1900-talets första hälft, målad pärlgrå med förgyllda bronshandtag, höjd ca 80 längd 112 samt bredd 53 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage.

Rum 5

Byrå

Budhistorik (31 bud)
2697905
3 200
2697903
2697900
2 800
2697895
2 600
2697893
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.