Oidentifierad konstnär oljemålning

400569

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets mitt, lekande barn, olja på duk, ramad, dagermått ca 41,5 x 52 cm.

Konst, Äldre måleri

Fack 35

Budhistorik (4 bud)

2698772
450
2698776
2698772
2693260

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.