Hans Viksten blandteknik

400567

HANS VIKSTEN, komposition med häst, signerad och daterad 70, krita och blyerts ramad med passepartout, bildytans mått ca 20,5 24,5 cm.

Fack 28

Hans Viksten blandteknik

Budhistorik (6 bud)
2697959
550
2698037
500
2697959
450
2698020
2697959

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.