Serveringsvagn

400563

SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, mässing samt laminat, på hjultrissor, höjd 69, 70x50 cm

Visst slitage

Rum 13

Serveringsvagn

Budhistorik (11 bud)
2698050
750
2693114
700
2698049
700
2693114
650
2698044
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.