Byrå 1960-tal

400559

BYRÅ, teak, 1960-tal, med lådor samt skrivskiva, mässingsbeslag, höjd 72, 90x40 cm

Visst slitage

Rum 10

Byrå 1960-tal

Budhistorik (15 bud)
2694938
2689928
950
2689926
900
2689925
850
2689923

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.