Sideboard teak

400556

SIDEBOARD, teak, 1960-tal, i teak med dubbla dörrar samt lådor, höjd 82, 141x41 cm

Visst slitage

Sideboard teak

Budhistorik (16 bud)
2697681
3 600
2697233
3 400
2695378
3 200
2694231
2695377
2 800

Slutpris SEK:
3 600
343 EUR, 386 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.