Sideboard i teak

400555

SIDEBOARD, 1960-tal, fanérat i teak, inredning med hyllor, centralt placerade lådor, höjd ca 75, 170x42 cm

Smärre slitage

Rum 10

Sideboard i teak

Budhistorik (34 bud)
2697417
2697284
3 800
2697284
3 600
2697265
3 400
2697235
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.