Hans-Agne Jacobsson vägglampa

400553

HANS-AGNE JAKOBSSON, vägglampa, mässing, 1960-tal, bredd ca 90, djup 34 cm

Visst slitage

Belysning, Vägglampor, Design

Hylla 5

Hans-Agne Jacobsson vägglampa

Budhistorik

2016-08-26 kl 20:06
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.