Hans-Agne Jaconsson vägglampor

400551

HANS-AGNE JAKOBSSON, vägglampor, 1 par, mässing, 1960-tal, bredd ca 90, djup 34 cm

Visst slitage

Belysning, Vägglampor

Hylla 5

Budhistorik (14 bud)
2692699
950
2692698
900
2692697
850
2692696
2691698
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.