Hans-Agne Jakobsson vägglampor

400550

HANS-AGNE JAKOBSSON, vägglampor, 1 par, mässing, 1960-tal, bredd ca 90, djup 34 cm

Visst slitage

Belysning, Vägglampor

Hylla 5

Budhistorik (14 bud)
2693168
950
2693166
900
2693165
850
2691710
2691708
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.