Hans-Agne Jacobsson vägglampor

400549

HANS-AGNE JAKOBSSON, vägglampor, 1 par, 1960-tal, mässing, bredd ca 90, djup 34 cm

Visst slitage

Belysning, Vägglampor

Hylla 5

Budhistorik (13 bud)
2690060
900
2690059
850
2690058
2689885
750
2689884
700

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.